adimhidir.com, Milletvekili aday adayı olan ünlüler???, siyaset
Ülkemizde, milletimizin vekillerinin durumu çoğumuzun malumu. ( Elbette istisnalar var) Zaten mevcut olanların durumları böylesi malumken üstüne bu işe soyunmaya gönüllü olan bazı aday adayları hakkında görüşlerinizi gerçek anlamda merak ettim. Bu bağğğğzı isimleri aşağıda sıralayacağım.  

*Safiye Soyman'la olan birlikteliğiyle magazin gündeminde kendine yer bulan iş adamı Faik Öztürk, Elazığ'dan MHP milletvekili aday adayı oldu.  ( Altını çizmek istiyorum; MAGAZİN GÜNDEMİ)

 *Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli diziyle televizyon ekranında izleyici ile buluşan oyuncu Seda Yıldız, İyi Parti'den milletvekili aday adayı oldu. ( Dizi isminin altını çizmek istiyorum- Gerçek ile kurgu ayrımında sıkıntı oldu da çok kaptırdı zannedersem)

*Sanatçı İbrahim Tatlıses, AK Parti'den milletvekili aday aday başvurusunda bulundu. ( Yahu en son bu hamleden sonra beynine kurşunu yemiştin amcacığım)

Yaa hadi yukardakileri bir şekilde geçeyimde şuna ne dersiniz:
 
Evlilik programlarıyla adını tüm Türkiye'ye duyuran Caner Toygar, AK Parti'den İstanbul 3. Bölge Milletvekili Aday Adayı oldu. ( YORUMSUZ!!)

Vekil aday adaylarımız hakkında görüşlerinizi merak etmekteyim.
5 Mayıs siyaset kategorisinde selwa sordu

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Dünyanın en boş beleş işini yapmaya heveslenen, boş beleş insanlar. Önemli çoğunluğu muhtemelen parti etkinliklerinde sahneye çıkıp cebi doldurma derdinde. En iyi bu isinleri aday yapmayanlara yönelmek gibi.
6 Mayıs Kral arthur cevapladı
hemen üye ol!
takıldın mı?hemen sor
cevabın mı var?hemen paylaş
konuları, kişileritakip et
unutma! bilmemek değil bilmiyorum demek ayıp :)
1 takipçi
tsubasa
90ların çocuğu. Lesconlu messi.
1 takipçi
nifak tohumu
fitne fücurun vücut bulmuş hali.
0 takipçi
Pinky
0 takipçi
The Jemal
yorum sever bir donanımhaberci.
0 takipçi
rewez
adimhidir.com teknik sorumlusu
daha fazla kişidaha fazla etiket veya kategori takip ederek kendine özel akışını oluşturabilirsin.
84 soru
53 cevap
14 yorum
39 üye