adimhidir.com, Xioami MI6 alınır mı?, alışveriş
Kaliteli bir telefon istiyorum ancak 3-4 bin liralara çıkacak bir bütçem yok. Xioami MI6, fiyat olarak avantajlı olsa da riske edilecek tutar yine de 2000TL dolayında. Sizce bu risk alınır mı? Telefonu kullananlar memnun mu?

link burada: http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-6-64-gb-ithalatci-garantili-pm-HB0000063R9R
23 Aralık 2017 alışveriş kategorisinde The Jemal sordu

5 Cevap

2 beğenilme 0 beğenilmeme
MI5 kullanıyorum. fiat performans açısından çok başarılı. MI6'nın markanın amiral gemisi olduğunu düşünürsek sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Tek eksik MI6'da hafıza artırma şansınız yok.

Telefonun Çin satış fiyatı bugünün kuru ile 1700TL civarı. Vergileri falan da hesaba katarsanız aslında telefona ederini vermiş oluyorsunuz. Yani, kötü bir telefonu yüksek fiyattan satmıyorlar.  Fiyat açısından değerlendirildiğinde kesinlikle alınır. Hatta aşağıdaki linkteki incelemeye göre telefon soruda belirttiğiniz şartlar altında tam sizin almanız gereken bir cihaz

Chip inceleme: https://www.chip.com.tr/inceleme/xiaomi-6_5005.html
23 Aralık 2017 tarçın cevapladı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
Teknoloji alımı, özellikle internetten olduğunda biraz şans işi. Xiaomi Türkiye'de resmi olarak bulunmuyor. İnternet satışları ithalatçı garantili. Bence risk diyorken performanstan ziyade bunu göz önünde bulundurun.
25 Aralık 2017 cuneyirt cevapladı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
Tereddütsüz alın derim. Bir i phone kullanıcısıyım, eşim mi 6 kullanıyor, resmen verdiğim paraya acıdım. Profesyonel fotoğraf makineleri gibi fotoğraf çekiyor. Şarjı çok iyi gidiyor, arayüz çok iyi ayrıca çokta şık bir telefon. Fiyat performans açısından performans fiyatının çok üstünde ya da aslında olması gereken gibi de bize en az 3000leri öyle bir aşıladılar ki..! Sözün özü alın derim hiç çekinmeden
25 Mart selwa cevapladı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
@selwa gerçekten güzel söylemiş iphone pişmanlıktır.
25 Mart Kral arthur cevapladı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Bir arkadaşımda gördüm. Fotoğraf kalitesi ve portre modunun kalitesi tartışılmaz. Yine de diğer hız, performans benzeri özelliklerle ilgili bir fikrim yok. Ancak telefonu kullanan arkadaşım teknolojiden anlayan biri ve onun yaş tahtaya basmayacağını düşünüyorum.
25 Aralık 2017 rewez cevapladı
hemen üye ol!
takıldın mı?hemen sor
cevabın mı var?hemen paylaş
konuları, kişileritakip et
unutma! bilmemek değil bilmiyorum demek ayıp :)
1 takipçi
tarçın
tam bir tecno geek.
0 takipçi
The Jemal
yorum sever bir donanımhaberci.
1 takipçi
Kral arthur
Alem buysa kral benim
0 takipçi
Pinky
1 takipçi
Pelll
Kendi halinde yatirimci
daha fazla kişidaha fazla etiket veya kategori takip ederek kendine özel akışını oluşturabilirsin.
54 soru
53 cevap
14 yorum
32 üye